15 listopada 2016

Karmy dla kotów

Karmy Optimanova stworzyliśmy w celu zaspokojenia najbardziej wymagających podniebień naszych przyjaciół. W ofercie znajdują się produkty odpowiednie dla każdego kota nie zależnie od wieku i rodzaju aktywności. Zastosowane składniki przyczyniają się do prawidłowego wzrostu i rozwoju kota, korzystnie wpływają na jego samopoczucie oraz zapewniają piękny wygląd.
Worki 400 g i 2 kg pakowane są próżniowo aby na długo zachować wartości odżywcze. Produkty pakujemy wykorzystując technologie Fresh-Pack.
Opakowania 8 kg wyposażone są w zamknięcia strunowe pozwalające na wielokrotne otwieranie i zamykanie, dzięki temu karmy dłużej zachowują świeżość.

KARMA HOLISTYCZNA
Poszczególne składniki Optimanova zostały starannie wybrane, sprawdzone i zatwierdzone. Wszystkie składniki są w 100% naturalne, zostały tak dobrane aby osiągnąć najlepszą równowagę metaboliczną u naszych zwierząt.

GENETYCZNIE NIEMODYFIKOWANA
Żaden z zastosowanych składników w produkcji karmy Optimanova nie jest modyfikowany genetycznie.

Do produkcji karmy Optimanova używamy jedynie świeżego mięsa kurczaka, łososia lub królika, nigdy mrożonego.
W naszej wytwórni świeże mięso podlega jednorazowej obróbce cieplnej za nim stanie się suchym krokietem/chrupką.
Karmy innych firm powstające na bazie mączki kostnej podlegają wielokrotnej obróbce cieplnej co prowadzi do znacznej degeneracji składników odżywczych co zmniejsza jej wartość i przyswajalność.

Wiele zwierząt cierpi z powodu alergii i nietolerancji pokarmowej. Nasze karmy dla zwierząt domowych zostały tak opracowane aby tego uniknąć. W poszczególnych karmach używamy jednego źródła białka. Nie mieszamy różnych rodzajów mięs aby uniknąć kombinacji mogących wywoływać alergie. Mieszanie różnych białek zwierzęcych w czasie procesu produkcji upośledza wchłanianie i pogarsza smak karmy. Jedno źródło białka wpływa na jej lekkostrawność a także na większą przyswajalność.